D´Elégance

Oficiální chovná stanice Potkanů laboratorních

Novinky

Nový přírůstek

Tak dobře, nemůžu to vydržet a musím se už pochlubit. Chtěla jsem počkat, až budu mít zpátky foťák a rovnou vše vyfotit, ale nějaký pohyb tu taky občas musí být, tak informuju alespoň takhle:)

Novinka č. 1 - Přibyl nám pejsek a holky jsou z něj na větvi:) Ale aspoň mohu říci, že budoucí miminka budou zvyklá na pejsky. Ten muj rarach jim prostě pokoj nedá...:)

Novinka č. 2 - Všichni jsme se přestěhovali. Sice jen na druhou stranu Prahy, ale stejně je to velký skok...nyní bydlíme na Praze 6;)

Novinka č. 3 - I holky se stěhovaly...panička "vychytala" na aukru velmi výhodnou koupi Furetky. Voliéra je zatím volná, chtěla jsem ji prodat, ale přemýšlím, že bych ji přecijen nějak znovu obsadila...:P Uvidíme, vystavila jsem ji na Aukru, tak se rozhodne pak...

 Novinka č. 4 - Přibyla nám kamarádka! Je to malá rarašice od LMG´s Rattery. Čokoládová standardní solidka jménem Farje, které ale Čokoláda nakonec zůstane i v tom jméně. Nejde jí říkat jinak prostě:)
Roštěndu si oblíbily všechny holky hned. A od doby, co je tu se toho v kleci nějak moc změnilo. Holky jsou živější - jakpak by ne, ta malá je jentak nenechá. No a co mě velice překvapilo, tak již teď ve svých necelých dvou měsících snad usiluje o hlavní slovo ve smečce. Duna, jakožto dosavadní "kápo", se s klidem nechá povalit na záda a okusovat, jen nehybně kvičí:) Zatímco největší kliďas Pleška prcka valchuje několikrát denně...
Každopádně časem přibyde ještě jedna novinka - k prckovi přibyde další mlaďoška, ať netrápí ty buchty. Jaká a odkud se nechte překvapit;)
Žádné komentáře